Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Rzymskokatolicka Parafia NMP Częstochowskiej w Częstochowie
I Niedziela Adwentu
03.12.2017


1. Dzisiaj przeżywamy I Niedziele Adwentu, Msza święta roratnia codziennie o godz. 7.15 bardzo serdecznie zapraszamy nie tylko dzieci, ale całe rodziny. Rekolekcje adwentowe przeżywać będziemy w III Niedzielę Adwentu.

2. Uroczystość Niepokalanie Poczęcia N.M.Panny 8 grudnia (piątek) - Msze Święte o godz. 7.15, dla dzieci 16.30, o godz. 18.00.

3. W tym tygodniu I czwartek miesiąca o godz. 18.00 modlimy się o powołania kapłański i za nasze Bractwo Eucharystyczne.

4. Gościmy dzisiaj w parafii naszych rodaków z Białorusi, którzy przyjechali odwiedzić Matkę Bożą na Jasnej Górze, dla wielu z nich to pierwszy przyjazd do Macierzy. Bardzo dziękuje parafianom, którzy okazali gościnne serce i przyjęli naszych gości do siebie, zapewnili im nocleg i wyżywienie.Druga grupa naszych rodaków przyjeżdża na 2 noclegi (15, 16, 17 grudnia), zwracam się z ogromną prośbą do parafian, którzy mają możliwość i gościnne serce o przyjęcie do swoich mieszkań naszych rodaków.Osoby, które okazały by taką życzliwość zapraszam do zakrystii.

5. Organizujemy Wigilie z Polakami mieszkającymi na Wileńszczyźnie, dziękuje tym wszystkim, którzy złożyli ofiary do puszek na ten cel. Dary zawieziemy w tym tygodniu do naszych Rodaków mieszkających na wschodnich Kresach.

6. W środę 6 grudnia o godz.16.00 wizyta Świętego Mikołaja - zapraszamy najmłodszych parafian.

7. W tym tygodni Pan Organista roznosi opłatek do mieszkańców ulicy Wyzwolenia, Schillera.

 

 

Msze święte
Niedziele:
7:30   9:00   10:30
12:00   18:00
Dni powszednie:
7:30   18:00

Więcej...

Liturgia Słowa
kliknij na obrazek aby zobaczyć Liturgię Słowa

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Częstochowie