Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Parafia NMP Częstochowskiej w Częstochowie
XXXII Niedziela Zwykła
12.11.2017


1.Dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, modlimy się za ludzi , którzy dzisiaj giną za wyznanie wiary w Jezusa Chrystusa. Dzisiaj zbieramy ofiary pieniężne na pomoc Kościołowi w Potrzebie.

2. Jest księga z intencjami na nowy rok 2018, zachęcamy do rezerwacji terminów mszy świętej: w rocznice śmierci, ślubów, rocznice urodzin.

3. Nabożeństwo do Świętego Jana Pawła II w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej, Nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej w środę na którą możemy przynieś prośby i intencje, aby je przemodlić przez wstawienictwo naszej Patronki, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.

4. Zachęcamy do zangażowania się w grupy parafialne:
Zakon Rycerzy Kolumba, Pomocnicy Matki Kościoła, Krąg Biblijny-Chór parafialny-Bractwo Eucharystyczne - Żywy Różaniec-Klub Seniora Nestor

5. Zostały poświęcone opłatki, którymi będziemy się łamać podczas wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Opłatki do naszych parafian tradycyjnie roznosi tylko Pan Organista. Ofiary przy tej okazji składane są przeznaczone dla Pana Organisty, jako wyraz podziękowania za całoroczną prace w naszej parafii. W tym tygodniu opłatki będą roznoszone do mieszkańców ulicy Iwaszkiewicza.

 

 

Msze święte
Niedziele:
7:30   9:00   10:30
12:00   18:00
Dni powszednie:
7:30   18:00

Więcej...

Liturgia Słowa
kliknij na obrazek aby zobaczyć Liturgię Słowa

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Częstochowie